במופע עם "אנסמבל בוגרי תזמורת צה"ל ",מייסודו של יצחק גרציאני ובניצוח רפי פרימו, בהיכל התרבות פ"ת במעמד ראש העיר איציק אוחיון.
 ביום שישי 26.06.09 במסגרת "חגיגת קיץ" בליווי שתי זמרות בוגרות תזמורת צה"ל. אראל מנגן עם אותה החצוצרה הארוכה את נעימת- השתיקה" של החצוצרן האגדי אדי קאלברט. עם אותה החצוצרה שנקראת "פנפרה" אראל, יחד עם חצוצרני תזמורת צה"ל, קיבל את פניו של נשיא מצרים אנואר סאדאת בתרועת כבוד שחוזרת שלוש פעמים, כיאה לכל קבלת-פנים של כל נשיא מדינה. אגב, כעבור 29 שנים, אראל הוזמן לאולפני ערוץ 1 בטלויזיה, לראיון עם יגאל רביד שדרן ערוץ החדשות, לרגל מלאת 29 שנים לבוא הנשיא סאדאת במוצ"ש ב- 19.11.77 

      ניתן לצפות בראיון של אראל ארזון-רוה עם השדרן יגאל רביד, בדף מתוך האתר: 

   video

הינך מוזמן לבקר בגלריית התמונות שלי:

gallery

אנסמבל בוגרי תזמורת צה"ל


אראל ארזון רוה ואנסמבל בוגרי תזמורת צה"ל   האנסמבל הוקם בשלהי שנת 2000 ע"י יצחק (זיקו) גרציאני ז"ל, שהגשים בכך מפעל אותו רצה עוד לפני שנים רבות.

    הרכב של נגני כלי נשיפה מקצועיים שחלקם עוסקים במיקצועות שונים, ששרתו בעבר בתזמורת צה"ל וחלקם ממשיכים לשרת בה במסגרת שרות המילואים.      האנסמבל מאפשר לנגנים להמשיך ולנגן לאחר סיום שירותם הצבאי הסדיר ובכך להגשים את חלומם  הפרטי.

האנסמבל מונה כ- 60 נגנים המגיעים מכל קצוות הארץ, מעומר בדרום ועד קיבוץ דפנה בצפון. ההרכב נפגש ועורך חזרות, אחת לשבוע במשכן  "מרכז המוסיקה - יפו" ומשתלב במגוון פעילויות המוסיקה של עיריית תל-אביב ומופעים שונים ברחבי הארץ. החוט המקשר בין הנגנים הוא האהבה למוסיקה בכלל ותזמורת כלי נשיפה בפרט. באנסמבל משתתפים נגני כלי נשיפה,  כלי הקשה, קלידים וגיטרה-בס, כולם ברמה מוסיקלית גבוהה. כן שרה זמרת סופרן בוגרת האקדמיה למוסיקה. הופעות האנסמבל מספקות חוויה מוסיקלית נדירה, שכן נגניו הנם חובבים המשקיעים את רוב זמנם הפנוי בנגינה להנאתם ומעבירים את החוויה המוסיקלית במלואה למאזינים

רפי פרימו - מנצח ומנהל מוסיקלי. מנהלו של הקונסרבטוריון למוסיקה בכפר סבא.

בשנים 1997 - 2003 שימש כחבר הנהלה בארגון העולמי WASBE, 7 שנים יו"ר א.י.ת.ן (אגוד ישראלי לתזמורות).

לעיתים תכופות הופיע כמנצח  אורח בדרום וצפון אמריקה, אנגליה וגרמניה.

במשך כ- 10 שנים לימד במכללה למוסיקה של צה"ל, לימד ניצוח בקורס הקיץ ב - Canford  שבאנגליה. ניהל והקים את התזמורת הלאומית לכלי נשיפה. ניהל את מחלקת המוסיקה של מתאן. בשנים 1972 - 1979 שימש כמנצח משנה בתזמורת צה"ל.

רפרטואר  האנסמבל  כולל:

  • מוסיקה מקורית לכלי נשיפה
  • מוסיקה קלאסית קלה
  • מוסיקה ממחזות זמר וסרטים
  • מוסיקה ישראלית ובין לאומית

·   ליווי לזמרות התזמורת האנסמבל מופיע ומתעתד להופיע באולמות ובפארקים בערים ברחבי הארץ והעולם.